single

Zupełnie nowe gry edukacyjne dla dzieci!

Nie jest tajemnicą, że codzienna praca z podręcznikami szkolnymi może być dla dzieci męcząca. Aby utrzymać zaangażowanie umysłów młodych uczniów, doświadczenia związane z nauką powinny być ekscytujące i zabawne. Na szczęście, mamy różnorodny zestaw gier edukacyjnych, które są idealne do utrzymania motywacji i nauki dzieci.

Gry te, zaprojektowane przez nauczycieli, pomagają uczniom rozwijać ważne umiejętności w zakresie matematyki, czytania, pisania, umiejętności informatycznych i nie tylko. Pozwól dziecku odejść od białej tablicy i przenieść się do przestrzeni cyfrowej, aby czas nauki zamienić w porywającą przygodę edukacyjną!

Dino Crunch
Co obejmuje: Kolory i kształty
Najlepsze dla: Przedszkolaków

Dzieci wykorzystają swoją wiedzę z zakresu podstawowej matematyki, kolorów i kształtów do ćwiczenia sortowania przedmiotów podczas karmienia głodnego dinozaura.

Spływy wodne
Co obejmuje:
Dodawanie liczb dwucyfrowych i wielokrotności 10
Najlepszy dla: 1 klasy

W tej cyfrowej przygodzie edukacyjnej nasi przyjaciele z Brainzy płyną rzeką do mety w wyścigu o tematyce matematycznej. Ta gra to zabawny sposób, aby dzieci ćwiczyły podstawowe umiejętności dodawania, takie jak dodawanie wielokrotności 10 do liczb dwucyfrowych.

dziecko komputer

Łowienie Dino
Co obejmuje: Dodawanie trzech cyfr
Najlepszy dla: 2 klasy

Przygotuj swoje dziecko do zarzucenia żyłki w grze Dino Fishing! Uczniowie doskonalą swoje umiejętności matematyczne i uczą się rozpoznawać wzory, czytając równania i znajdując pasujące do nich sumy. Ta gra zapewnia uczniom ważną praktykę w dodawaniu do trzech cyfr i dodawaniu do wielokrotności 100.

Łapacz chmur
Co obejmuje: Odmierzanie czasu do kwadransa
Najlepszy dla: 2 klasy

Czy Twoje dziecko potrafi powiedzieć, która jest godzina? W tej grze matematycznej uczniowie słuchają podpowiedzi, patrzą na serię zegarów analogowych i zwracają uwagę na wskazówkę minutową, podając czas z dokładnością do kwadransa.

Rzeczowniki w liczbie pojedynczej Łapacz chmur 2
Czego dotyczy:
Rozpoznawanie rzeczowników w liczbie pojedynczej
Najlepsze dla: 2 klasy

Czy twój uczeń potrafi wyłapać wszystkie rzeczowniki, gdy przechodzą obok? Dzieci używają swojej wiedzy gramatycznej i szybkiego myślenia, aby poprawnie zidentyfikować rzeczowniki w liczbie pojedynczej, takie jak "książka", "przyjaciel" i "krzesło". Uczniowie chcący poćwiczyć swoje umiejętności językowe będą się świetnie bawić grając w tę grę.

Nurkowanie po skarby
Co obejmuje:
Mnożenie faktów i brakujących czynników
Najlepsze dla: 3 klasy

Zanurzenie się w tej rozrywkowej grze matematycznej to zabawny sposób na zainspirowanie trzecioklasistów do ćwiczenia mnożenia faktów. Gracze zabierają swoją ulubioną postać Brainzy na podwodny wyścig, aby dotrzeć do zatopionego skarbu. Ale po drodze będą musieli wybrać właściwe liczby, aby uzupełnić równania.

Dino Pet Drop
Co obejmuje:
Identyfikowanie wielokrotności
Najlepsze dla: 4 klasy

Pomóż Roly'emu złapać wszystkie dinozaury w tej grze matematycznej! Dzieci wzbiją się w przestworza, by zebrać jak najwięcej dinozaurów, wykorzystując swoją wiedzę o czynnikach i wielokrotnościach. Bądź jednak ostrożny - złe odpowiedzi spowodują, że dinozaury uciekną!

Nurkowanie po skarby
Co obejmuje:
Analogie
Najlepsze dla: 5 klasa

Wzmocnij zrozumienie języka i słownictwa u swojego dziecka dzięki tej przygodzie z nurkowaniem. W tej grze dzieci mają za zadanie wybrać słowa, które najlepiej uzupełniają analogie, gdy ścigają się, aby przekroczyć podwodną linię mety.