single

Graj w gry edukacyjne!

Kto powiedział, że nauka nie może być zabawą? Gry edukacyjne są doskonałym sposobem na ćwiczenie umiejętności w angażujący i praktyczny sposób!

Nasza zróżnicowana kolekcja 850+ gier edukacyjnych obejmuje matematykę i język angielski, a także ważne umiejętności, takie jak pisanie na klawiaturze i kodowanie. Zobacz, jak te gry angażują uczniów od przedszkola do 7 klasy:

Gry matematyczne

Pomóż uczniom odkryć miłość do matematyki dzięki 400+ grom matematycznym! Gry te ekscytują i stawiają wyzwania uczniom, bez względu na to, w jakim punkcie swojej podróży po matematyce się znajdują. Będą oni przeżywać przygody z kluczowymi umiejętnościami, od liczenia do algebry, od obliczeń do ułamków i wiele innych, a Ty będziesz obserwować, jak rośnie ich wiedza i pewność siebie.

Aby zacząć, spróbuj wybrać grę, która powtarza temat, którego już się nauczyli, aby dać im trochę dodatkowej praktyki. Kiedy ich umysły będą już rozgrzane, a podstawowe umiejętności wyostrzone, rzuć im wyzwanie, aby zanurzyli się w naukę nowej umiejętności.

Gry do czytania i pisania

Pomóż uczniom rozwinąć cenne umiejętności czytania i pisania, korzystając z ponad 300 gier do czytania i pisania!

Niezależnie od tego, czy uczniowie dopiero zaczynają uczyć się liter i fonetyki, czy też są gotowi budować zdania i wzmacniać umiejętność czytania ze zrozumieniem, w naszej kolekcji gier do nauki czytania czeka na nich odpowiednia przygoda.

Zanurz się, aby pomóc uczniom rozpalić ich miłość do czytania i pisania!

gra edukacyjna

Gry w pisanie na klawiaturze

Pomóż uczniom rozwinąć umiejętności cyfrowe dzięki ponad 90 grom w pisanie na klawiaturze! Nauczą się oni obsługi klawiatury, prawidłowego ułożenia dłoni i nie tylko. Gdy opanują każdy klawisz, ich szybkość, dokładność i pewność siebie wzrosną.

Gry w kodowanie

Kodowanie jest cenną umiejętnością w dzisiejszym cyfrowym świecie, a nasze cudownie animowane gry w kodowanie sprawiają, że dzieci uczą się go łatwiej niż kiedykolwiek. Wybierając bloki poleceń metodą "przeciągnij i upuść", uczniowie poznają podstawy kodowania podczas grania w gry. Dzieci już na poziomie przedszkola będą zachwycone odkrywaniem tej nowej umiejętności!