single

Ucz się samodzielnie dzięki zeszytom ćwiczeń do wydrukowania!

Niezależnie od tego, czy uczniowie uczą się w domu, czy w klasie, nasze zeszyty ćwiczeń są doskonałym źródłem wiedzy dla rodziców i nauczycieli. Te zeszyty ćwiczeń do wydrukowania oferują łatwe, samodzielne instrukcje, które pozwalają dzieciom pracować i uczyć się w ich własnym tempie. Nauczyciele mogą bez problemu dopasować je do każdego planu lekcji, a rodzice mogą z nich korzystać, aby dzieci były zaangażowane i gotowe do podjęcia wyzwania.

Każdy zeszyt ćwiczeń jest wypełniony kolorowymi zadaniami i umiejętnościami dostosowanymi do poszczególnych poziomów nauczania. Uczniowie odpowiadają na angażujące podpowiedzi dotyczące pisania, rozwiązują zabawne pytania matematyczne, próbują swoich sił w ciekawostkach z dziedziny nauk społecznych, konstruują projekty artystyczne i rękodzielnicze oraz wiele innych. Sprawdź wszystkie nasze zeszyty ćwiczeń i czytaj dalej, aby dowiedzieć się o kilku z naszych ulubionych!

Matematyka

Pieniądze, pieniądze, pieniądze!-1 klasa

Dzieci uczą się podstaw liczenia pieniędzy poprzez rozwiązywanie zadań słownych, dopasowywanie zadań i wiele więcej z tego zeszytu!

Druga klasa Wartość miejsca-2 druga klasa

Uczniowie używają narzędzi wartości miejsca, takich jak tabele setek, dziesiątek i wykresy, aby ćwiczyć dodawanie i odejmowanie liczb dwu- i trzycyfrowych.

Nauka mnożenia - 3 klasa

Uczniowie wzmacniają swoje matematyczne mięśnie podczas pracy z kwadratami mnożenia, łamigłówkami liczbowymi, kolorowankami i wieloma innymi zadaniami!

dziecko nauka

Czytanie i pisanie

Bądź detektywem tekstu - 2. klasa

Uczniowie dostrzegają wskazówki kontekstowe i uczą się, jak zidentyfikować główną myśl w tekście dzięki temu zeszytowi ćwiczeń do nauki czytania ze zrozumieniem!

Moje wakacje - 3 klasa

Podczas czytania opowiadania o rodzinnej wycieczce uczniowie ćwiczą streszczanie utworów literackich, określanie chronologii, interpretowanie obrazów i wiele innych.

Przygotuj się na czwartą klasę - 4 klasa

Ten zeszyt ćwiczeń o tematyce letniej pomoże uczniom rozwinąć umiejętności czytania i pisania w czwartej klasie! Uczniowie będą ćwiczyć używanie przedrostków i przyrostków do pisania słów, przysłówków do opisywania wydarzeń i innych umiejętności, które uczą podstaw gramatyki.

Nauki społeczne i ścisłe

Poznaj 50 państw - 3 klasa

Czy twój uczeń potrafi wymienić nazwy 50 stanów? Ten zeszyt ćwiczeń zawiera zabawną lekcję wiedzy o społeczeństwie z mapami i ciekawostkami, które pomogą Twojemu uczniowi stać się geniuszem geografii Stanów Zjednoczonych w mgnieniu oka!

Biomy wodne - 4 klasa

W tym zeszycie ćwiczeń na temat ekosystemów uczniowie poznają nauki przyrodnicze i o ziemi dzięki krzyżówkom, ćwiczeniom do uzupełnienia i podpowiedziom do pisania!

Pogoda i pory roku - przedszkole

Uczniowie grają w gry typu memory i dopasowywanie, aby rozpoznać pory roku w tym zeszycie ćwiczeń. Do podręcznika dołączono również zabawne ćwiczenia praktyczne, które pomogą uczniom zrozumieć, jak drzewa zmieniają się w ciągu roku!